İHALE DUYURULARI
Yemek Hizmet Alımı
4 Adet Halk Otobüsünün kiraya verilmesi
4 Adet Halk Otobüsünün Kiraya verilmesi.
197 ADET ÇÖP KONTEYNIR ALIM İŞİ
HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMET ALIM İŞİ
6 KALEM (KLORLAMA CİHAZI VE MALZEMESİ) MALZEME
600 Metre içmesuyu amaçlı Sondaj Kuyusu açma işi
Belediye hizmet Binası ve İşhanı Onarım işi
Kent Temizliği Hizmet alımı

Haber Detayları

-“Asfalt Çalışmalarımız Geceli Gündüzlü Devam Ediyor”

Belediyemizin “2017 Hakkari Dönüşüm Programı” kapsamında başlatılan Profesyonel Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Kaplama çalışmaları gece geç saatlere kadar sürdürülen çalışmalar ile devam ediyor. Çalışmaları Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM yerinde sürekli olarak denetleyerek yatırım programında aksaklıkların yaşanmasına izin vermiyor.

HAKKARİ BELEDİYESİ

HAKKARİ- Belediye Başkanlığımızın kentte yaşanan önemli hizmetlerin yerine getirilmesi için hazırlamış olduğu yatırım programının 2017 yılı çalışma takvimi geceli gündüzlü çalışmalar ile gerçekleşiyor.

Yatırım programının Profesyonel Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Kaplama çalışmaları kentteki ana yol güzergahlarının önemli bir kısmında ve bazı mahallelerde tamamlama aşamasına gelirken, ayrıca Şehir Merkezindeki Bulvar Caddesinin Prestij Caddeye Uygulaması ile caddenin yenileme çalışmaları kapsamında bir şeritteki kaldırımların tamamlanmasının ardından buradaki caddede asfalt kaplama çalışmaları başladı.

Ekiplerimizin akşam saatlerinde başladığı ve gece geç saatlere kadar devam eden çalışmalarıyla Bulvar Caddesinin bir şeridi Profesyonel Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt ile kaplandı. Çalışmaları Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM'de geç saatlere kadar takip ederek yerinde inceledi. İncelemeler esnasında Belediye Başkanımız Cüneyt EPCİM’e Cadde esnafı ve bazı vatandaşlar eşlik ederek çalışmaları izledi.

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
HIZLI ERİŞİM
İSTATİSTİK
© Tüm Hakları Saklıdır
HAKKARİ BELEDİYESİ
Aktif Ziyaretçi
:
26
Toplam Ziyaretçi
:
301.291
IP Adresiniz
:
54.224.102.26
Design & Code By