İHALE DUYURULARI
Yemek Hizmet Alımı
4 Adet Halk Otobüsünün kiraya verilmesi
4 Adet Halk Otobüsünün Kiraya verilmesi.
197 ADET ÇÖP KONTEYNIR ALIM İŞİ
HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMET ALIM İŞİ
6 KALEM (KLORLAMA CİHAZI VE MALZEMESİ) MALZEME
600 Metre içmesuyu amaçlı Sondaj Kuyusu açma işi
Belediye hizmet Binası ve İşhanı Onarım işi
Kent Temizliği Hizmet alımı

Haber Detayları

-Hakkari’de Ramazan Bereketi İftar Sofralarında

Hakkari Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan iftar sofralarında Hakkari’de her gün 2 bin kişiye iftar yemeği dağıtılıyor.

HAKKARİ BELEDİYESİ

HAKKARİ- Birlik ve beraberlik duygusunun en yoğun yaşandığı Ramazan ayında Hakkari şehir merkezine iftar sofraları kuran Hakkari Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi her akşam 2 bin kişiyi iftarda ağırlıyor. Her üç günde bir şehrin farklı iki mahallesinde belirlenen alanlara iftar sofraları kuran belediyeler şehirde vatandaşlara dayanışma, yardımlaşma ve kardeşlik duygusunu yaşatıyor.

“EPCİM’DEN, AKYÜREK’E TEŞEKKÜR”

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Hakkari’de Ramazan ayını bereket içerisinde geçirdiklerini ifade eden Hakkari Belediye Başkanı Cüneyt EPCİM; “Mübarek Ramazan ayında Hakkari’yi unutmayıp burada birlik ve beraberliğin paylaşıldığı iftar sofralarımıza katkıda bulunarak, bizlere Konya’dan Hakkari'ye kardeşlik duygusunu yaşatan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Akyürek’e teşekkür ediyorum” dedi.

İftar sofralarında kendilerine buluşma imkanı sağlayan vatandaşlar ise Hakkari ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanlarına teşekkür ederek mutlu ve huzur dolu bir Ramazan ayı geçirdiklerini ifade ettiler.

 

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
HIZLI ERİŞİM
İSTATİSTİK
© Tüm Hakları Saklıdır
HAKKARİ BELEDİYESİ
Aktif Ziyaretçi
:
37
Toplam Ziyaretçi
:
301.291
IP Adresiniz
:
54.224.102.26
Design & Code By